Репертуар

понедельник 14/10
«Klassiga kinno: Serengeti seadused»
Nicolas Brown / Dokumentaalfilm / 2018
15:00
«KONSTANTIN VASSILJEV. KASTIST VÄLJAS»
Madis Reimund / Portreefilm / 2019
17:00
«Dokiõhtu #56: Maiden»
Alex Holmes / Dokumentaalfilm / 2018
18:30
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
21:00
вторник 15/10
«Klassiga kinno: Serengeti seadused»
Nicolas Brown / Dokumentaalfilm / 2018
15:00
«Tõnis Mägi. Vaikus valguses.»
Priit Pääsuke / Portreefilm / 2019
17:00
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
18:45
«Jokker»
Todd Phillips / krimifilm / 2019
21:00
среда 16/10
«Klassiga kinno: Serengeti seadused»
Nicolas Brown / Dokumentaalfilm / 2018
14:45
«Vanamehe film»
Mikk Mägi / nukufilm / 2019
16:45
«Tallinna Fotokuu filmiprogramm: "Teinepool"»
2019
18:30
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
21:00
четверг 17/10
«Klassiga kinno: Serengeti seadused»
Nicolas Brown / Dokumentaalfilm / 2018
15:00
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
17:20
«Vaimse tervise filmiõhtud: Häbi»
Steve McQueen / 2011
19:45
пятница 18/10
«Kooliseansid: Konstantin Vassiljev. Kastist väljas»
Madis Reimund / Portreefilm / 2019
15:00
«ДЫЛДА»
Kantemir Balagov / Draama / 2019
17:30
«Jokker»
Todd Phillips / krimifilm / 2019
20:20
суббота 19/10
«ДЫЛДА»
Kantemir Balagov / Draama / 2019
13:20
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
16:15
«Jokker»
Todd Phillips / krimifilm / 2019
18:30
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
21:00
воскресенье 20/10
«ДЫЛДА»
Kantemir Balagov / Draama / 2019
13:15
«ПАРАЗИТЫ»
Bong Joon-ho / Draama / 2019
16:05
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
18:45
«Jokker»
Todd Phillips / krimifilm / 2019
21:00
понедельник 21/10
«ДЫЛДА»
Kantemir Balagov / Draama / 2019
15:40
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
18:30
«Jokker»
Todd Phillips / krimifilm / 2019
20:45
вторник 22/10
«Filmikool #20: Naine aknal»
Fritz Lang / film noir / 1944
20:00
среда 23/10
«Гив ми либерти»
Kirill Mikhanovsky / Tragikomöödia / 2019
16:00
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
18:15
«ДЫЛДА»
Kantemir Balagov / Draama / 2019
20:25
четверг 24/10
«ПАРАЗИТЫ»
Bong Joon-ho / Draama / 2019
15:50
«Alfred Hitchcock: Pinevuse arhitekt»
Alfred Hitchcock / 2019
18:30
«Alfred Hitchcocki retrospektiiv: Üürnik: lugu Londoni udust»
Alfred Hitchcock / 1927
18:30
«The Dead Don't Die»
Jim Jarmusch / õuduskomöödia / 2019
20:45
пятница 25/10
«Alfred Hitchcocki retrospektiiv: Sabotaaž»
Alfred Hitchcock / 1936
18:30
суббота 26/10
«Linastus & kohtumine tegijatega: Aasta täis draamat»
Marta Pulk / Dokumenataalfilm / 2019
15:30
«Alfred Hitchcocki retrospektiiv: Rebecca»
Alfred Hitchcock / 1940
18:30
«А потом мы танцевали»
Levan Akin / Draama / 2019
21:15
воскресенье 27/10
«Alfred Hitchcocki retrospektiiv: Köis»
Alfred Hitchcock / 1948
18:30

Sõprus в Facebook