Kinokava

Esmaspäev 24/02
«Fred Jüssi. Olemise ilu»
Jaan Tootsen / Dokumentaalfilm / 2019
12:45
«Südamering»
Margit Lillak / Dokumenataalfilm / 2019
14:15
«Matthias & Maxime»
Xavier Dolan / Draama / 2019
16:15
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
18:40
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
21:00
Teisipäev 25/02
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
09:00
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
11:00
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
16:30
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
18:50
«Matthias & Maxime»
Xavier Dolan / Draama / 2019
21:00
Kolmapäev 26/02
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
09:00
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
11:00
«Koerad ei kanna pükse»
Jukka-Pekka Valkeapää / 2020
16:20
«Matthias & Maxime»
Xavier Dolan / Draama / 2019
18:30
«Kuldne kinnas»
Fatih Akin / Õõvadraama / 2019
21:00
Neljapäev 27/02
«Fred Jüssi. Olemise ilu»
Jaan Tootsen / Dokumentaalfilm / 2019
16:15
«FREEDOM FRIES: AMERICAN BEAUTY»
Sam Mendes / Draama / 1999
18:30
«Freedom Fries 2020»
2020
18:30
«Südamering»
Margit Lillak / Dokumenataalfilm / 2019
21:15
Reede 28/02
«FREEDOM FRIES: GREY GARDENS»
Albert Maysles / Draama / 1975
18:30
Laupäev 29/02
«FREEDOM FRIES: DIRTY HARRY»
Don Siegel / põnevusfilm / 1971
18:30
Pühapäev 01/03
«FREEDOM FRIES: ENDLESS SUMMER»
Bruce Brown / Dokumenataalfilm / 1966
18:30
Esmaspäev 02/03
«FREEDOM FRIES: THE SHINING»
Stanley Kubrick / Draama / 1980
18:30
Teisipäev 03/03
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
10:00
«Frankofoonia kuu: Hochelaga, vaimude maa»
François Girard / Draama / 2017
18:00
«FREEDOM FRIES: ORIGINS AND ENDS»
Lühifilmid / 1997
21:00
Kolmapäev 04/03
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
10:00
«FREEDOM FRIES: THELMA & LOUISE »
Ridley Scott / Draama / 1991
18:30
Neljapäev 05/03
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
10:00
«Kooliseansid: Sipsik»
Meelis Arulepp / pereanimatsioon / 2020
12:00
«Ussisugu»
Anthony Jerjen / krimi / 2019
19:00
Laupäev 07/03
«Pühendus Samale»
Waad al-Kateab / Dokumentaalfilm / 2019
19:00
Pühapäev 08/03
«Naistepäeva eriseanss: Naine»
Anastasia Mikova / Dokumentaalfilm / 2019
16:00

Sõprus Facebookis