menuimage Must Käsi
doublebottom

Piletid

Argipäevad

Tavapilet

8€

Sooduspilet / õpilased, üliõpilased, seeniorid

6€
Nädalavahetused & riiklikud pühad

Tavapilet

9€

Sooduspilet / õpilased, üliõpilased, seeniorid

6€

Neljaka neljapäev

Neljapäeviti kinos tavaseansid kõigile 4€

Templikaart

Sõpruse templikaardile templeid kogudes on iga 7. seanss TASUTA

Piletiinfo

Kassa avatakse iga päev tund enne esimese seansi algust. Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel. Kassa on avatud kuni pool tundi pärast seansi algust.

Kontrolli enne veebipoes maksmist ostukorvis olevaid tooteid, et veenduda valitud kinopiletite arvu, hinna, kuupäeva, asukoha, seansi kellaaja ja filmi vastavuses soovitule.

Must Käsi MTÜ ei osta kinopileteid tagasi ega tagasta raha ostetud kinopiletite eest, v.a juhul, kui kinoseanss jääb toimumata kino tingitud põhjustel. Ära jäänud seansi hüvitamiseks tuleb kliendil pöörduda kino poole aadressil info@kinosoprus.ee

Parkimine

Kõigile Kino Sõprus külastajatele kehtib Snabbi X1 Kaarli pst 2 parklas -30% soodustus. Parkimise hind koos soodustusega on 2.66€/h ja 14€/24h.

Soodustuse aktiveerimiseks skänneerige QR koodi, mille leiate kino kassast või küsige lisainfot kino klienditeenindajalt. Soodustust saate skännida enne parkimise alustamist ja ka juba aktiivse parkimissessiooni ajal. 

ticketimage

Kino kassa avatakse tund enne esimest seanssi.
Kassa telefon 507 26 64

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow