100 filmi 100 minutiga 2018

Kuni selle siin lahti tegid, laikis keegi sinu fotot. Ja köögis on kohupiimakook. Aga aknast paistab vikerkaar. Selle vikerkaare peaks postitama. Ja Beyoncé’l on uus soeng. Ja siin videos mägib kass kaarte. Oo, aprilliks on odavaid lende. Oi, aga varjupaigas on sellised koerad. Ja seljakotte saab soodukaga. Instagrami peaks ka vaatama. Ja uusi maniküüritrende. Mis huvitav artikkel. Oo, Tom Yorke’i noorpõlvefotod. Oi, Sa saad varsti 30. Peaksid hakkama trenni tegema. Näe, kirjutaks sellele petitsioonile alla. Oh, milline põnev loeng. Sa peaksid ka loenguid andma. Aga milline „Troonide mängu“ tegelane sa oled? Ja milline viinamarjasort? Varsti tuleb ema sünnipäev. Oi, keegi laikis su vikerkaart. Heh, ongi juba aeg magama minna…

Kui sinuga juhtub ka nii, on „100 filmi 100 minutiga“ just täpselt Sinu sorti kino!

Tähelepanuhäirete festival – sada äärmiselt lühikest filmi maailma igast nurgast. Sada süžeed, sada lõppu ja vähemalt sada põhikangelast ning üks pilet!

Selle Kiievist pärit rahvusvahelise festivali filme näidatakse Ukrainas, Poolas, Eestis, Tšehhi Vabariigis, Saksamaal ja Suurbritannias.

Ainuke linastus Eestis on 13. detsembril kell 21.00 kinos Sõprus.

Linastus toimub inglise keeles.