menuimage Must Käsi
#Neljaka neljapäev
Neljaka neljapäev: Tume paradiis

Продолжительность 1h 51m

Страна Eesti

Режиссёр Triin Ruumet

Язык эстонский

Субтитры inglise

Levitaja ACME Film

Julge ja pöörane psühhotriller viib ekslevate noorte elu äärmustesse. Peiedel jätab Karmen isa Martiniga igaveseks hüvasti ja korraldab veidralt häbeliku poolvenna Viktori jaoks perversse ristimistseremoonia. Tema issi väikese printsessi staatusel on lõpp. Karmen võtab omaks uue elustiili – kulturismi, modellinduse ja masohhistliku seksi. Narkouimas ja purjus küüniline feministlik mässaja otsib tõelist lähedust seksisektidest, veidratest rituaalidest ja vastikutest töötubadest, samal ajal kui üksildane manipulaator Viktor ravib jäljed näolt ja ilmub ta tormilisse ellu sepitsedes jõhkrat kät...Показать больше

Julge ja pöörane psühhotriller viib ekslevate noorte elu äärmustesse. Peiedel jätab Karmen isa Martiniga igaveseks hüvasti ja korraldab veidralt häbeliku poolvenna Viktori jaoks perversse ristimistseremoonia. Tema issi väikese printsessi staatusel on lõpp. Karmen võtab omaks uue elustiili – kulturismi, modellinduse ja masohhistliku seksi. Narkouimas ja purjus küüniline feministlik mässaja otsib tõelist lähedust seksisektidest, veidratest rituaalidest ja vastikutest töötubadest, samal ajal kui üksildane manipulaator Viktor ravib jäljed näolt ja ilmub ta tormilisse ellu sepitsedes jõhkrat kättemaksu.

Vaevalt meenub ükski sama armutu, ebamugav, šokeeriv ja mustast huumorist tulvil Eesti filmi, mis on nii polariseeriv, et seda kas armastad või vihkad.

Triin Ruumet paljastab oma varjatud tugevused ega püüa kõigile meeldida.

Edvinas Pukšta

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Neljaka neljapäev”?

Каждый четверг билеты на регулярные кинопоказы для всех 4 евро.

Screenings

No screenings at the moment

futureimage

Фильмы из той же серии

следующий 18.06.2024 Homme on ka päev
следующий 20.06.2024 Ingeborg Bachmann - teekond kõrbe
следующий 20.06.2024 Опавшие листья
следующий 27.06.2024 Roboti unistused
следующий 27.06.2024 Düün: teine osa
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow