menuimage Must Käsi
#Детские фильмы в зале «Кай»
Kai lasteseanss!: Erik Kivisüda

приключенческий фильм

Продолжительность 1h 45m

Страна Eesti

Режиссёр Ilmar Raag

Язык эстонский

Субтитры inglise

11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui r...Показать больше

11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui raske on kivist südamega tegelikult elada. 

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Детские фильмы в зале «Кай»”?

Утро выходного дня в зале «Кай» предназначено для детей! По субботам и воскресеньям проходят регулярные показы для самых маленьких любителей кино. Сеанс всегда начинается в 13:30. В программе как классика анимации, так и новейшие фильмы. Зал подходит для детей, а подборка фильмов предназначена как для больших, так и для маленьких детей. Мы установили подходящий для детей уровень звука, а для маленьких любителей кино готов игровой уголок.  Приведите его в зал «Кай» и ребёнок полюбить кино!

Screenings

12.02.2023 - All screens
Ноблесснер
12:00

Фильмы из той же серии

следующий 04.02.2023 Kai lasteseanss! Luca
следующий 05.02.2023 Kai lasteseanss! Tagurpidi torn
следующий 11.02.2023 Kai lasteseanss! Hing
следующий 18.02.2023 Kai lasteseanss! Raya ja viimane lohe
следующий 19.02.2023 Kai lasteseanss! Kaka, kevad ja teised
следующий 25.02.2023 Kai lasteseanss! Lightyear
следующий 26.02.2023 Kai lasteseanss! Supilinna Salaselts
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow