menuimage Must Käsi
#Childrens screening at Kai
Kai lasteseanss!: Erik Kivisüda

adventure

Duration 1h 45m

Country Eesti

Director Ilmar Raag

Language estonian

Subtitle Language inglise

11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui r...Show more

11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui raske on kivist südamega tegelikult elada. 

Show less
What is the special program “Childrens screening at Kai”?

Saturday mornings are in Sõprus Kai hall are meant for children. There are regular screenings on Saturday and Sunday for our youngest cinema lovers. The screenings always starts at 1.30 pm. The program includes both animation classics and newer films. The hall is child-friendly and the selection of films is intended for both young and older children. We have set a sound level suitable for children, and a play corner is ready for smaller cinema lovers. Make the child love cinema and bring him to Sõprus Kai hall!

Screenings

12.02.2023 - All screens
Noblessner
12:00

Films from the same series

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow