Autorikino 2018: Piiririkkujad #7: Samaaria tüdruk

Jae-yeong ja Yeo-jin on sõbrannad, kes koguvad raha ühiseks Euroopa reisiks. Samal ajal kui Jae-yeong müüb oma keha vanematele meestele, otsib Yeo-jin talle uusi kliente, ehkki peab neid vastikuks. Vältimaks tabamist, hüppab Jae-yeong juhusliku politseireidi käigus aknast alla ja hukkub. Jae-Yeong mõistab, et ta peab oma teod lunastama. Ta otsustab teha seda tavatul viisil, kohtudes kõigi meestega veel kord, et tagastada neilt võetud raha. Ent sündmuste ahel on juba vallandunud ja Jae-yeongi politseinikust isa võtab õiguse mõistmise enda kätte.
Kim Ki-duk avas oma ebakonventsionaalsete töödega Lõuna-Korea filmidele tee Euroopa festivalidele. Sageli, nagu ka “Samaritan Girlis”, laenab ta religioosseid teemasid, et põimida need  lahutamatult kokku provokatiivsete lugudega ja tekitada ühtaegu ebamugavust ja soovi tegelasi mõista. Vihjeline seks, puhtus, lunastus, raev ja melodraama mõjuvad nagu Vana Tallinn šampusega.

 

Sarja kureerib Karlo Funk.
Filmi toob kohale DHL.
Film linastub vaid korra.

Описание для АВТОРСКОЕ КИНО: НАРУШИТЕЛИ ГРАНИЦ

От киноклассики до фильмов для фриков!

Фильмы для программы авторского кино тщательно отбираются куратором, в нее входят только лучшие фильмы в истории мирового кино. В рамках этой серии проходят как показы киношедевров признанных мастеров, снятых в период их творческого расцвета, так и провокационные и эксцентричные фильмы для кинофриков. Куратор показов – Карло Функ.

Сеансы авторского кино проходят раз в месяц. Фильмы идут на оригинальном языке с эстонскими субтитрами.

СЛЕДУЮЩИЕ ПОКАЗЫ В ЦИКЛЕ "АВТОРСКОЕ КИНО: НАРУШИТЕЛИ ГРАНИЦ"

Autorikino 2018: Piiririkkujad #12: Timukas

11.12.2018
21:00

РАНЕЕ В ЦИКЛЕ "АВТОРСКОЕ КИНО: НАРУШИТЕЛИ ГРАНИЦ"

Autorikino 2018: Piiririkkujad #11: Lahutamatud

06.11.2018

Autorikino 2018: Piiririkkujad #10: Mine ja vaata

16.10.2018

Autorikino 2018: Piiririkkujad #9: Padjaraamat

18.09.2018

Autorikino 2018: Piiririkkujad #8: Situatsioonikomöödia

07.08.2018
  •  
  • 1 из 3