Autorikino 2018: Piiririkkujad #7: Samaaria tüdruk

Jae-yeong ja Yeo-jin on sõbrannad, kes koguvad raha ühiseks Euroopa reisiks. Samal ajal kui Jae-yeong müüb oma keha vanematele meestele, otsib Yeo-jin talle uusi kliente, ehkki peab neid vastikuks. Vältimaks tabamist, hüppab Jae-yeong juhusliku politseireidi käigus aknast alla ja hukkub. Jae-Yeong mõistab, et ta peab oma teod lunastama. Ta otsustab teha seda tavatul viisil, kohtudes kõigi meestega veel kord, et tagastada neilt võetud raha. Ent sündmuste ahel on juba vallandunud ja Jae-yeongi politseinikust isa võtab õiguse mõistmise enda kätte.
Kim Ki-duk avas oma ebakonventsionaalsete töödega Lõuna-Korea filmidele tee Euroopa festivalidele. Sageli, nagu ka “Samaritan Girlis”, laenab ta religioosseid teemasid, et põimida need  lahutamatult kokku provokatiivsete lugudega ja tekitada ühtaegu ebamugavust ja soovi tegelasi mõista. Vihjeline seks, puhtus, lunastus, raev ja melodraama mõjuvad nagu Vana Tallinn šampusega.

 

Sarja kureerib Karlo Funk.
Filmi toob kohale DHL.
Film linastub vaid korra.

Eriprogrammi Autorikino 2018: Piiririkkujad kirjeldus

Filmiajaloo klassikast friigifilmini!
Autorikino programm on kuraatori poolt hoolikalt valitud filmiparemik läbi maailmakino ajaloo. Sarja raames linastuvad nii parimate režissööride loomepuhangul sündinud meistriteosed, aga ka äärmuslikumale publikule mõeldud friigifilmid. Sarja kureerib Karlo Funk.
Autorikino seanss toimub üks kord kuus. Filmid linastuvad originaalkeeles, eestikeelsete subtiitritega.

Varasemalt Autorikino 2018: Piiririkkujad sarjas linastunud filmid

Autorikino 2018: Piiririkkujad #12: Timukas

11.12.2018

Autorikino 2018: Piiririkkujad #11: Lahutamatud

06.11.2018

Autorikino 2018: Piiririkkujad #10: Mine ja vaata

16.10.2018

Autorikino 2018: Piiririkkujad #9: Padjaraamat

18.09.2018
  •  
  • 1 / 3