Cinema Dentata #8: Fänn

Teismeline Simone on jäägitult kiindunud popstaari nimega R. Ta peab oma iidoli piltidega tapetseeritud magamistoast R-iga ühepoolset kirjavahetust ja usub vankumatult, et tema suhe kineskoobi ekraanilt vastu vaatava staariga ongi armastus. Kui Simone võtab nõuks R-iga kohtuda ja too kutsubki ta teiste fännide hordi keskelt endaga kaasa, põrkuvad teismelise kujutelmad staarielu tegelikkusega.
Tšehhi päritolu Eckhart Schmidti psühholoogiline õudukas „Fänn“ on stiilne ükssarvik Lääne-Saksamaa žanrifilmide kataloogis. Televiisorisse koliva muusikatööstuse päevil hargnev film on käsitlus fännikultusest ja teismeea kammitsematust naiivsusest. Filmi heliriba on ajastule iseloomulikult neuedeutschewelle’lik.

Peaosas on hiljem Eurovisiooni juhtinud luksemburglanna Désirée Nosbusch.

ALLA 16-AASTASTELE KEELATUD!

 

Filmi toob kohale DHL.

Pilet kõigile 6.50€.

Filmiprogrammi kureerib Allan Appelberg.

Eriprogrammi Cinema Dentata kirjeldus

Nii õudne, et toob kananaha ihule!
Cinema Dentata on õuduskino žanrifilmi linastuste sari, mis toob publikuni rahvusvaheliselt kirju programmi Eestis varem linastumata märgilistest teostest. Filmide valiku juures on määravaks võimalus tutvustada ühe žanri mitmekülgsust ja pakkuda sisukat alternatiivi rohkem levinud meelelahutuslikele õudusfilmidele. Filmid linastuvad originaalkeeles, eestikeelsete subtiitritega. Sarja kureerib Allan Appelberg. Cinema Dentata toimub üks kord kuus.

Järgmised filmid Cinema Dentata sarjas

Cinema Dentata #11: Peegeldav ihu

28.07.2018
21:00

Cinema Dentata #12: Kägistaja vs Kägistaja

25.08.2018
21:00

Varasemalt Cinema Dentata sarjas linastunud filmid

Cinema Dentata #10: Ämblik

16.06.2018

Cinema Dentata #9: Õuduste ekspress

26.05.2018

Cinema Dentata #7: Vaimust vaevatud

31.03.2018

CINEMA DENTATA #6: Alasti vampiir

27.02.2018
  •  
  • 1 / 3