menuimage Must Käsi
#Telliskivi välikino
Telliskivi välikino: Vaesekesed

Comedy Drama Romance

Kestus 2h 21m

Riik Iirimaa, Suurbritannia, United States

Režissöör Yorgos Lanthimos

Osatäitjad Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe

Keel English, Prantsuse, portugali

Subtiitrid eesti, vene

Levitaja Estonian Theatrical Distribution

Kreeka hullu geeniuse Yorgos Lanthimose edukas koostöö Emma Stone’iga jätkub ja viimane võib vabalt järgmise aasta kevadel Oscarite galalt saada lausa kaks kuldkujukest – parima naispeaosa ja parima filmi eest, sest Stone on ka filmi produtsent.

Film ise on fantastiline, frankensteinilik lugu eneseleidmisest, mille keskmes on Stone’i bravuurikas Bella Baxter, kes astub vaataja ette küll täiesti valge lehena ent asub seda lehte tragilt teadmiste, kogemuste ja elamustega täitma. Kuigi Bella on elanud oma isafiguuri, teadlase Godwin Baxteri (Willem Dafoe), külje all turvalist ja kaitstu...Näita rohkem

Kreeka hullu geeniuse Yorgos Lanthimose edukas koostöö Emma Stone’iga jätkub ja viimane võib vabalt järgmise aasta kevadel Oscarite galalt saada lausa kaks kuldkujukest – parima naispeaosa ja parima filmi eest, sest Stone on ka filmi produtsent.

Film ise on fantastiline, frankensteinilik lugu eneseleidmisest, mille keskmes on Stone’i bravuurikas Bella Baxter, kes astub vaataja ette küll täiesti valge lehena ent asub seda lehte tragilt teadmiste, kogemuste ja elamustega täitma. Kuigi Bella on elanud oma isafiguuri, teadlase Godwin Baxteri (Willem Dafoe), külje all turvalist ja kaitstud elu, januneb temagi uute kogemuste järele ja nii algabki uskumatu eneseleidmise teekond koos limase advokaadi Duncan Wedderburniga (kõikvõimalikud pidurid eemaldanud Mark Ruffalo).

Kui sulle meeldisid Lanthimose varajasemad filmid „Homaar“ ja „Soosik“, siis sobib see just sulle.

Näita vähem
Mis on eriprogramm “Telliskivi välikino”?

Tallinna suurim välikino sel suvel juulis ja augustis! Telliskivi Kvartali uuel Literaadi esisel pargialal (Telliskivi 60) ootab Sind mitmekesine filmiprogramm, kus näidatakse suvel jooksul nii kaasaegset filmiklassikat kui mitmeid viimase aasta hittfilme. 

Seansid algavad juulis kell 23.00 ja augustis kell 22.00 ning kohti on välikinos üle saja. Filmide heli tuleb kõrvaklappidest. Kõige selle eest tuleb vaatajal lunastada 10-eurone klapirent. Välikinos kehtib Sõpruse Sõbrakaart, millega on välikino pileti hind 6 eurot. Telliskivi Välikino head sõbrad on G-Spot Bar ja Terminal. Joogid ja tasuta wc kasutus Terminali poes kuni kella 23.00ni.

Linastused

Filmid samast sarjast

järgmine 12.07.2024 Kurbuse kolmnurk
järgmine 17.07.2024 Suvi Monikaga
järgmine 24.07.2024 Kui Harry kohtus Sallyga
järgmine 25.07.2024 Koerte saar
järgmine 07.08.2024 Tõlkes kaduma läinud
järgmine 21.08.2024 Savvusanna sõsarad
järgmine 24.08.2024 Elu ja armastus
järgmine 28.08.2024 Taksojuht
järgmine 29.08.2024 Trainspotting
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow