menuimage Must Käsi
TMW Film: Enam kui elu

Kestus 1h 13m

Riik Eesti

Režissöör ndrek Spungin ja Taavi Arus

Keel eesti

"Mina olen punk ja mina olen lahe," karjub solist Freddy Grenzmann ühes Psychoterrori loos. Just nii toores, otsekohene ja energiaküllane on kogu Freddy elu.
Freddy on punkansambli Psychoterror laulja ja poeet ning Eesti viimane rokkstaar.  Mõiste rokkstaar tähistab nähtust, mis asub tavanormidest väljaspool, on suurem kui elu. Freddy kohta võib tunnustavalt öelda, et ta ei ole normaalne - ei laval ega elus. Ta näib olevat selline karakter, kel on kõik alati mängus. Freddy teeb huvitavaks mitte seltskondlik või tekstuaalne mängumõnu, vaid mängupandu suurus, täielik enesekaotuse...Näita rohkem

"Mina olen punk ja mina olen lahe," karjub solist Freddy Grenzmann ühes Psychoterrori loos. Just nii toores, otsekohene ja energiaküllane on kogu Freddy elu.
Freddy on punkansambli Psychoterror laulja ja poeet ning Eesti viimane rokkstaar.  Mõiste rokkstaar tähistab nähtust, mis asub tavanormidest väljaspool, on suurem kui elu. Freddy kohta võib tunnustavalt öelda, et ta ei ole normaalne - ei laval ega elus. Ta näib olevat selline karakter, kel on kõik alati mängus. Freddy teeb huvitavaks mitte seltskondlik või tekstuaalne mängumõnu, vaid mängupandu suurus, täielik enesekaotuse võimalikkus ja aimatava inimliku või metafüüsilise ahastuse sügavus. See on lugu viimasest rokkstaarist ja poeedist, tema tööst ja ühe punkansambli anatoomiast.

Filmis astuvad üles Psychoterrori liikmed ja erikülalised Hasso Krull, Koit Raudsepp, Marko Mäemets, Marko Mägi, Raul Saaremets, Raul Velbaum, Siim Nestor, Valner Valme, Villu Tamme ja teised.
Autorid: Indrek Spungin ja Taavi Arus

 

Tallinn Music Week esitleb kinos Sõprus viit eripalgelist dokumentaalfilmi, mis räägivad postkapitalistliku maailma elukeskkonnast ja tulevikuvisioonidest ning rock'n'rolli järgsel ajastul loomemootorit tiksuma panevatest jõududest.

Filmiseanssidele eelneb sissejuhatus filmikriitikute, -tegijate või peategelastega.

Piletid 5 € Piletilevist ja kohapealt (toetajapassi omanikele tasuta)

Näita vähem

Linastused

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow