Seenioride sõbraseanss: Nashville

Filmis põimuvad erinevate poliitika ja muusikaäriga seotud inimeste lood kaootiliselt Nashville`is, kantrimuusika kodukohas. Värvikate tegelaste hulka kuuluvad Nashville`i hinge vaakuv kuninganna Barbara Jean, gospel-vokalist Linnea ja tema abikaasa, poliitiline organisaator, Delbert Reese ning BBC reporter, kes linnas ringi uitab. Kuid see pole kaugeltki kõik - filmis on lausa 24 peategelast. Tegu on tõelise muusikalise ja raputava meistriteosega, millest ei saa ilma jääda!

 

,,Nashville'' linastub Seenioride Sõbraseansil 6. novembril 12:00.

Filmi juhatab sisse ansambli Justament laulja Jaan Elgula.

Seanssidel pakutakse kino poolt kohvi, teed ja küpsiseid. Enne igat seanssi toimub loos, kus loositakse välja kinkepileteid kinno Sõprus.

SÕBRALIK HIND SEENIORIDELE 3€!

 

Filmi toob kohale DHL.

Eriprogrammi Seenioride sõbraseanss kirjeldus

Päevane mõnus meelelahutus vanemale põlvkonnale. Seenioride sõbraseanss on mõeldud eakamale publikule, kes armastab kinos käia päeval ning seda teha heas seltskonnas tassi kohvi ja mõnusate suupistetega. Loomulikult on sel linastusel soodsam piletihind ja erinevalt teistest tavaseanssidest alati keegi, kes filmi sisse juhatab. Mängulises mõttes toimub enne igat seanssi loos, kus loositakse välja kinkepileteid järgmistele filmidele.

Järgmised filmid Seenioride sõbraseanss sarjas

Seenioride sõbraseanss: Leto / Suvi

06.08.2018
12:00

Varasemalt Seenioride sõbraseanss sarjas linastunud filmid

Seenioride sõbraseanss: Tundmatu sõdur

18.06.2018

Seenioride sõbraseanss: Kamtšatka karud

04.06.2018

Seenioride sõbraseanss: Hooldusõigus

21.05.2018

Seenioride sõbraseanss: Juured

07.05.2018
  •  
  • 1 / 8