menuimage Must Käsi
#Euroopa Filmikuu
Euroopa Filmikuu: Rimini

draama komöödia

Kestus 1h 54m

Riik Germany, Prantsusmaa, Austria

Režissöör Ulrich Seidl

Osatäitjad Michael Thomas, Tessa Göttlicher, Hans-Michael Rehberg

Keel German, itaalia, English

Subtiitrid eesti, Vene

Levitaja Filmstop

Ema surm toob Richie Bravo Itaaliast tagasi tema teismeliseea magamistuppa Alam-Austrias, kus Charlton Heston painutab endiselt biitsepsit ja Winnetou on endiselt elus. Naps käes ja sametine šlaager kõlamas, jätab ta koos väikevennaga vanematekoduga hüvasti.

Tema isa on hooldekodus. Popstaar Richie teenib oma raha Riminis. Elusuurused plakatid tema villa seintel jutustavad hiilgavast minevikust, kuid olevik on kui hüljatud kuurort talvisel ajal. Richie on enda sõnul endiselt con molto amore ja kui piisavalt pingutada, pressib ta end korsetti ja kuldsesse pintsakusse, et sulnite saksa...Näita rohkem

Ema surm toob Richie Bravo Itaaliast tagasi tema teismeliseea magamistuppa Alam-Austrias, kus Charlton Heston painutab endiselt biitsepsit ja Winnetou on endiselt elus. Naps käes ja sametine šlaager kõlamas, jätab ta koos väikevennaga vanematekoduga hüvasti.

Tema isa on hooldekodus. Popstaar Richie teenib oma raha Riminis. Elusuurused plakatid tema villa seintel jutustavad hiilgavast minevikust, kuid olevik on kui hüljatud kuurort talvisel ajal. Richie on enda sõnul endiselt con molto amore ja kui piisavalt pingutada, pressib ta end korsetti ja kuldsesse pintsakusse, et sulnite saksa šlaagritega hotelli fuajees lavale astuda. Austria gigolo suudab endiselt tungida teatud vanuses naise meeltesse kehadesse ja ka rahakottidesse.

Seidli uus suuroopus on sügavalt romantiline, ehk isegi kurb, Ükskõik kui räpase või perverssena tundub pealispind, suudavad vähesed filmid jäädvustada elu paatost nii nagu see. Film esilinastus Berliini filmifestivali võistlusprogrammis.

Filmi kaasrahastas Euroopa Liidu programm “Loov Euroopa MEDIA”.

Näita vähem
Mis on eriprogramm “Euroopa Filmikuu”?

1. november kuni 9. detsember leiab kino Sõpruse Kai saalis aset Euroopa filmikuu!

Tule ja tähistame kuue nädala jooksul euroopa filmikunsti fantastilist mitmekesisust! Selle kuu raames tõstavad Europa Cinemas partnerkinod üle Euroopa 35 riigis Reykjavikist Ateenani, Lissabonist Bukarestini, seal hulgas ka Tallinnas, esile Euroopa filme. Alates viimase aasta parimatest komöödiatest nagu näiteks "Uskumatu, aga tõsi", kuni Aki Kaurismäki uue mängufilmini "Langenud lehed" ning rahvusvahelist edulugu tegev "Savvusanna sõsarad" – euroopa filmikunst on võimas ning kodus meie kinos.

Kinos näeme!

Pilet kõikidele Euroopa filmikuu linastusele vaid 5€

Programm sünnib koostöös Europa Cinemas, Creative Europe MEDIA ning Eesti Kultuurkapital

Linastused

No screenings at the moment

futureimage

Filmid samast sarjast

järgmine 06.12.2023 Elu maitsed
järgmine 06.12.2023 Savvusanna sõsarad
järgmine 07.12.2023 Tagasi Seouli
järgmine 07.12.2023 Langenud lehed
järgmine 09.12.2023 De humani corporis fabrica
järgmine 09.12.2023 Talupojad
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow