menuimage Must Käsi
#Kai välikino
Kai välikino: Kurbuse kolmnurk

Comedy Drama komöödia draama

Kestus 2h 27m

Riik Rootsi, Prantsusmaa, Suurbritannia, Germany, Türgi, Greece, UK, Saksamaa, Kreeka

Režissöör Ruben Östlund

Osatäitjad Thobias Thorwid, Harris Dickinson, Charlbi Dean, Charlbi Dean Kriek, Woody Harrelson

Keel English, inglise

Subtiitrid eesti

Levitaja Filmstop

Modellipaari Carli (Harris Dickinson) ja Yaya (Cahrlbi Dean) privilegeeritud elus võib tulla ette küll igasuguseid suhtekonarusi, aga tõeliste probleemidega puutuvad nad kokku alles siis, kui satuvad kruiisile luksusjahil. Neid ümbritsevat ekstravagantsete pururikkurite parve kamandab alkoholilembene kapten, kes avastab tormi saabudes endas mässumeelsuse ja initsieerib sündmused, kus pööratakse pea peale kogu sotsiaalne hierarhia ning kõik peavad end uues rollis taasavastama. „Kurbuse kolmnurk“ tõi Ruben Östlundile teise Cannes’i Kuldse palmioksa ning palju uusi sõpru ja v...Näita rohkem

Modellipaari Carli (Harris Dickinson) ja Yaya (Cahrlbi Dean) privilegeeritud elus võib tulla ette küll igasuguseid suhtekonarusi, aga tõeliste probleemidega puutuvad nad kokku alles siis, kui satuvad kruiisile luksusjahil. Neid ümbritsevat ekstravagantsete pururikkurite parve kamandab alkoholilembene kapten, kes avastab tormi saabudes endas mässumeelsuse ja initsieerib sündmused, kus pööratakse pea peale kogu sotsiaalne hierarhia ning kõik peavad end uues rollis taasavastama. „Kurbuse kolmnurk“ tõi Ruben Östlundile teise Cannes’i Kuldse palmioksa ning palju uusi sõpru ja vaenlasi.

Näita vähem
Mis on eriprogramm “Kai välikino”?

Sõpruse Kai välikino esmakordselt sel suvel juulis ja augustis! Proto avastuskeskuse välikohviku alal ootab Sind mitmekesine programm, kus saad sukelduda filmiklassikasse, avastada hariduslikke dokumentaalfilme ning nautida meie kodumaise filmiloomingu parimaid palasid. Tule kohale, võta sõbradki kaasa ja loo endale unustamatu kinokogemus!

Linastused

Täna
Noblessner
17:00
14.07.2024
Noblessner
20:15
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow