KARIKAKRAMÄNG II

Kolmest filmist koosnev kassett "KARIKAKRAMÄNG II" vaatleb kolme erinevat eluiga, kus inimene on sunnitud langetama otsuseid, mis mõjutavad tema ülejäänud elu. Sellised hetked saabuvad sama äkki ja dramaatiliselt kui esimene armumine. Kuidas nende kriisidega toime tulla nooruses, varases keskeas ja kuldsetes aastates?

Elina Naani filmis “AITÄH, ET SA MINUGA JUHTUSID" sõidavad kaks noormeest ja kaks tüdrukut väikesele seiklusele läbi suvise Eestimaa. Teekonnal avastavad noored, et nende vahelised suhted on palju vastuolulisemad, kui välja paistab. Selles armusuhete sasipuntras peavad poisid langetama valiku, mis määratleb, kes nad on ja mis neist elus edasi saab.

REŽISSÖÖR JA STSENARIST: ELINA NAAN, OPERAATOR: MIHKEL SOE, ORIGINAALMUUSIKA: REIN FUKS, ONLINE MONTAAŽ: MATTIAS NAAN

OSADES: IVO REINOK, JOHANNES NAAN, LIIS LINDMAA, KRISTIINA HORTENSIA PORT

PRODUTSENT JA TOOTJA: EDITT ROMÄN & MUUSKURI

Jan-Erik Nõgisto ja Katrin Maimiku filmi "FOTO" peategelaseks on 30ndais Maarit, kes elab koos oma kiusliku ja manipuleeriva isaga. Kuna Maarit pühendab kogu oma aja ja energia invaliidistunud isa eest hoolt kandmisele, siis on ta pidanud loobuma noore naise täisväärtuslikust elust. Tal ei ole tõsisemaid suhteid meestega ning pole ka saanud lapsi. Aga bioloogiline kell tiksub. Ühel päeval kohtab Maarit 9-aastast poissi Rainerit. Nende vahel tekib kummaline suhe.

REŽISÖÖRID: JAN-ERIK NÕGISTO JA KATRIN MAIMIK, OPERAATOR: MIHKEL SOE, OPERAATORI ASSISTENDID: JANIS KOKK JA AIVO RANNIK, KUNSTNIK: ELO SOODE, KUNSTNIKU ASSISTENDID: MIKK TRUMMAL JA IMRE PAABO, MONTAAŽ: JAN-ERIK NÕGISTO, ORIGINAALMUUSIKA: STEN ŠERIPOV, GRIMM: KAROLINA VEETAMM, KOSTÜÜM: PAMELA PEEPSON, HELEN EHANDI, VALGUSMEISTER: STEN-JOHAN LILL, VALGUSMEISTRID: ALLAN PARDANE, SILVER SOE, VÄTVIMÄÄRAJA: MART TANIEL, STSENARIST: KATRIN MAIMIK, CASTING: EVA KÜBAR, REŽISSÖÖRI 1 ASSISTENT: GRETA VARTS, HELI: VALTER JAKOVLEV, HELIKUJUNDUS: HORRET KUUS, B6 STUDIOS

OSADES: ARVO KUKUMÄGI, HELEN EHANDI, HENRY ORLOV, EDUARD SALMISTU, EVA PÜSSA

PRODUTSENT: ANDRES MAIMIK, TOOTJA: KUUKULGUR FILM

Andres Maimiku ja Katrin Maimiku film "HÕBEPULM" on kurbnaljakas lugu keskealisest paarist, kes otsustavad suurejooneliselt tähistada oma saabuvaid hõbepulmi. Klopitakse puhtaks vana pulmakleit ning aetakse see kärinate saatel pereemale selga. Alguses tundub, et kõik sujub ladusalt, aga peo käigus hakkab ideaalne fassaad tasapisi laiali pudenema ning paljastuvad aastaid allasurutud konfliktid, hirmud ja kompleksid.

REŽII JA STSENAARIUM: ANDRES MAIMIK, KATRIN MAIMIK, OPERAATOR: MIHKEL SOE, OPERAATORI ASSISTENDID: REIN PRUUL, MEELIS VEEREMETS, ALLAN PARDANE, STEADICAMI OPERAATOR: SIIM KAAREL SALURI, KUNSTNIK: KRISTIINA AGO, KUNSTNIKU ABI: REIN AGO, HILLAR INDLA, MONTAAŽ: ANDRES MAIMIK, MONTAAŽI ABI: MATTIAS NAAN, CASTING: EVA KÜBAR, REŽISSÖÖRI 1 ASSISTENT: GRETA VARTS, KOSTÜÜM: HELINA RISTI, STELLA SAARTS, GRIMM: KAROLINA VEETAMM, VALGUSMEISTER: HENRI SAVITSKI, VALGUSTAJAD: SILVER SOE, JANIS KOKK JA ALLAN PARDANE, HELI: VALTER JAKOVLEV, POOMIOPERAATOR: ANTTI MÄSS, HELIKUJUNDUS: HORRET KUUS, B6 STUDIOS, VÄRVIMÄÄRAJA: MART TANIEL, PRODUKTSIOONI ABI: LAURA LISETE ROOSAAR, KRISTIINA TANG

OSADES: ANNE REEMANN, EERO SPRIIT, LOORE MARTMA, CARMEN MIKIVER, INDREK TAALMAA, KAROLIINE KARU, VIIU MAIMIK jt

PRODUTSENT: ANNELI LEPP, TOOTJA: KUUKULGUR FILM