menuimage Must Käsi
Imeline idarannik

Drama

Kestus 1h 44m

Riik United States

Režissöör Sean Price Williams

Osatäitjad Talia Ryder, Earl Cave, Simon Rex

Keel English, araabia, Apache languages

Subtiitrid eesti

Levitaja A-One Films Estonia

Lewis Carrolli "Alice Imedemaal" kohtub Vladimir Nabokovi "Lolitaga" kelmikas satiiris Ameerika kaasaegsest poliitilisest ja sotsiaalsest tegelikkusest. Gümnaasiumiõpilane Lillian läheb klassiekskursioonil Washingtoni kaaslastest lahku ja alustab kaleidoskoopilist rännakut piki USA idarannikut. Oma teekonnal kohtab Lillian põrandaaluseid kunstnikke, neonatse ja äärmusvasakpoolseid filmitegijaid. Sellal kui Lillian vahetab nimesid ja katsetab uusi identiteete, jõuab publiku ette portree radikaliseerunud ja poliitiliselt lõhestunud Ameerikast, mis on maitsestatud paraja annuse huumori ja poli...Näita rohkem

Lewis Carrolli "Alice Imedemaal" kohtub Vladimir Nabokovi "Lolitaga" kelmikas satiiris Ameerika kaasaegsest poliitilisest ja sotsiaalsest tegelikkusest. Gümnaasiumiõpilane Lillian läheb klassiekskursioonil Washingtoni kaaslastest lahku ja alustab kaleidoskoopilist rännakut piki USA idarannikut. Oma teekonnal kohtab Lillian põrandaaluseid kunstnikke, neonatse ja äärmusvasakpoolseid filmitegijaid. Sellal kui Lillian vahetab nimesid ja katsetab uusi identiteete, jõuab publiku ette portree radikaliseerunud ja poliitiliselt lõhestunud Ameerikast, mis on maitsestatud paraja annuse huumori ja poliitkorrektsuse piiril balansseeriva absurdsusega.

"Imeline idarannik" on ühe silmapaistvama kaasaegse USA sõltumatu operaatori Sean Price Williamsi ("Hea aeg") režissööridebüüt, mis esilinastus Cannes'i filmifestivalil.

Näita vähem

Linastused

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow