menuimage Must Käsi
#Iberofest
Iberofest: Flora pärand

Ajalooline draama biograafia

Kestus 2h 13m

Riik Peruu

Režissöör Augusto Tamayo San Roman

Keel Hispaania

Subtiitrid inglise

Flora Tristan, kes on tüdinenud oma abikaasa väärkohtlemisest, põgeneb Prantsusmaalt Peruusse, et nõuda tagasi see, mida ta peab oma perekonna pärandiks. Kui ta saabub, muudab tema onu ema testamenti, mis jätab Flora varanduseta. Ta saab aga aimu Peruu sotsiaalsetest erinevustest ja orjuse jõhkrast häbistamisest. Tagasi Prantsusmaale naastes sai temast kirjanik ning ta võitles tööliste ja naiste õiguste eest. Kogu elu jooksul kogeb ta armastust, kuid otsustab sellest loobuda, et pühenduda täielikult võitlusele võrdõiguslikkuse ja õigluse eest. Tema lugu annab tõestust tema julgusest ja pühe...Näita rohkem

Flora Tristan, kes on tüdinenud oma abikaasa väärkohtlemisest, põgeneb Prantsusmaalt Peruusse, et nõuda tagasi see, mida ta peab oma perekonna pärandiks. Kui ta saabub, muudab tema onu ema testamenti, mis jätab Flora varanduseta. Ta saab aga aimu Peruu sotsiaalsetest erinevustest ja orjuse jõhkrast häbistamisest. Tagasi Prantsusmaale naastes sai temast kirjanik ning ta võitles tööliste ja naiste õiguste eest. Kogu elu jooksul kogeb ta armastust, kuid otsustab sellest loobuda, et pühenduda täielikult võitlusele võrdõiguslikkuse ja õigluse eest. Tema lugu annab tõestust tema julgusest ja pühendumisest suuremale eesmärgile. 

Näita vähem
Mis on eriprogramm “Iberofest”?

Iberofest on festival, mis tutvustab Eesti publikule Ibero-Ameerika riikide värvikat kultuuri. Iberoameerika võib olla Eestis vähe tuntud, kuid see mõiste hõlmab hispaania- ja portugalikeelseid riike Euroopas ja Ameerikas. Festival sai alguse 2014. aasta märtsis, et anda teistele Iberoameerika saatkondadele võimalus oma riiki laiemalt tutvustada ja tugevdada sidemeid Eestiga kultuuri kaudu. Sel aastal on taas võimalus nautida filme erinevatest riikidest nagu Tšiili, Peruu, Guatemala, Colombia, Portugal.

Linastused on kõigile tasuta!

Linastused

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow