Vahepealsed

Käsi võivad kokku lüüa nii Briti sitcomide, „Kuuma piruka“, kui lihtsalt veidra huumori fännid, sest tegu on kõige awkward’ima YOLO filmiga! Poisid jäävad poisteks. Isegi veidrad poisid. Seks, päike, alkohol, tüdrukud, päike, rinnad, alkohol.

„Vahepealsed“ on lugu nelja kuti alkoholist nõretavatest eksirännakutest kaunis Kreeta rannikulinnas Malias, kus päike on kuum ja tüdrukud veel kuumemad. Nohik Will (Simon Bird), egoist Simon (Joe Thomas), paadunud valetaja Jay (James Buckley) ja armas ohmu Neil (Blake Harrison) kavatsevad seda maapealset paradiisi täiel rinnal nautida. Kuid siis kohtavad poisid Malia kõige tühjemas ja igavamas baaris Jane’i, Alisoni, Lisat ja Lucyt. Seksuaalsetest äpardustest, grotesksetest pidudest ja nutikast huumorist pungil film toob tegelikult vaatajateni siira loo armastusest ja täiskasvanuks saamisest, tabades imetäpselt ära veidrused ja kohmakad seigad, mis me kõik sellel teel läbi peame elama. Sest teekond tõelise armastuseni ei ole kunagi sile.

„Vahepealsed“ on samanimelise briti sarja suurepärane lõppakord. Kolm hooaega britte naerutanud sitcomi tegelased Will, Jay, Neil ja Simon vallutavad režissöör Ben Palmeri juhtimisel nüüd ka ülejäänud maailma huumorifännide südamed.