menuimage Must Käsi
TRIBUTE TO PRINCE: PURPLE RAIN

Duration 1h 51m

Country USA

Director Albert Magnoli

Cast Prince, Apollonia Kotero, Morris Day jt

Language Inglise

Kino Sõprus teeb lahkunud Prince'ile kummarduse ning toob üheks õhtuks ekraanile esimese filmi, kus ta mängis peaosa - "Purple Rain'i".

„Purple Rain" on lugu Minneapolises sündinud ja kasvanud noorest üleolevast mustast lauljast, kes on teel kuulsuse tippu. Draamat lisavad Poisi (The Kid - Prince) õnnetu elu kodus, kus ta peab kannatama jõhkardist isa (hea näitlejatöö Clarence Williams III poolt), ning nooruki pingutused võita kauni Apollonia armastus. Hoolimata „Purple Raini” misogüünsetest alatoonidest olid filmi suurimateks fännideks noored naised. Donald Thorini poolt võrratult ...Show more

Kino Sõprus teeb lahkunud Prince'ile kummarduse ning toob üheks õhtuks ekraanile esimese filmi, kus ta mängis peaosa - "Purple Rain'i".

„Purple Rain" on lugu Minneapolises sündinud ja kasvanud noorest üleolevast mustast lauljast, kes on teel kuulsuse tippu. Draamat lisavad Poisi (The Kid - Prince) õnnetu elu kodus, kus ta peab kannatama jõhkardist isa (hea näitlejatöö Clarence Williams III poolt), ning nooruki pingutused võita kauni Apollonia armastus. Hoolimata „Purple Raini” misogüünsetest alatoonidest olid filmi suurimateks fännideks noored naised. Donald Thorini poolt võrratult üles võetud „Purple Rain” on oma olemuselt kvintessentslik muusikavideo, kus tõusevad esile mitmed Prince’i hitid, teiste hulgas „I Would Die 4 U”, „When Doves Cry” ja „Let’s Go Crazy”. Filmimuusika võitis õigusega Oscari ning Grammy.

Show less

Screenings

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow