menuimage Must Käsi
#С КЛАССОМ В КИНО
Klassiga kinno: Mina olen Gen Z

документальный

Продолжительность 1h 41m

Страна UK

Язык English

Sotsiaalmeedia ja tehnoloogiatööstus on ajaloo suurimad ühiskondlikud eksperimendid ning nooremad põlvkonnad on nende katsejänesed. Z-põlvkond sündis ajal, mil Apple tõi turule iPhone’i, ning on sirgunud üha hoogustuvas digitegelikkuses. Filmis kohtume noortega nende kodutandril – YouTube’is, TikTokis ja Instagramis – ning kuuleme nii noorte endi kui ka hoolikalt valitud asjatundjate ja tööstuse esindajate hääli. Kuidas mõjutab sotsiaalmeedia ühiskonda, meie enesetaju ja vaimset tervist? Demokraatlik dokumentaalfilm vastab neile suurtele küsimustele mitme nurga alt, andes sõnajärje ka noort...Показать больше

Sotsiaalmeedia ja tehnoloogiatööstus on ajaloo suurimad ühiskondlikud eksperimendid ning nooremad põlvkonnad on nende katsejänesed. Z-põlvkond sündis ajal, mil Apple tõi turule iPhone’i, ning on sirgunud üha hoogustuvas digitegelikkuses. Filmis kohtume noortega nende kodutandril – YouTube’is, TikTokis ja Instagramis – ning kuuleme nii noorte endi kui ka hoolikalt valitud asjatundjate ja tööstuse esindajate hääli. Kuidas mõjutab sotsiaalmeedia ühiskonda, meie enesetaju ja vaimset tervist? Demokraatlik dokumentaalfilm vastab neile suurtele küsimustele mitme nurga alt, andes sõnajärje ka noortele endile ning sundides oma ekraaniharjumuste üle mõtlema. Võimaluse hea uue ilmaga lähemalt tutvuda saavad nii X-põlvkonna kui ka sõjajärgse põlvkonna esindajad.

Показать меньше
Что такое спецпрограмма “Klassiga kinno”?

Kino on aknaks teadmiste maailma! Kino Sõprus näitab põhikooli lõpuklasside ja gümnaasiumiastme õpilastele, aga ka ülikooli spetsiaalsetele õppetoolidele sobilikke dokumentaalfilme. Sarja raames näitame rahvusvahelistel filmifestivalidel auhinnatud dokumentaalfilme ning igale filmile vastavalt ettevalmistatud õppematerjalide abil avatakse keeruliste ja põnevate teemade telgitaguseid.

Screenings

No screenings at the moment

futureimage

Фильмы из той же серии

следующий 08.03.2022 Klassiga kinno: Ainult mina kuulen
следующий 22.02.2022 Klassiga kinno: Nullgravitatsioon
следующий 05.04.2022 Klassiga kinno: Töö ootab!
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow