menuimage Must Käsi
bottom
longposter
Hetkel Kinos 20 päeva Mariupolis

Seda on ääretult valus vaadata – ja peabki olema!

„Kõigepealt purustati vee-, kütte- ja elektrivarustus, seejärel lõigati läbi sidekanalid. Kui sidet pole, tekib kaos. Ümberpiiratud inimesed ei tea, mis toimub. Ja satuvad paanikasse. See ongi eemärk. Teine eesmärk on karistamatus. Ilma välja mineva informatsiooni, hävingu jäädvustamiseta võib vaenlane teha mida iganes. Sellepärast me jäimegi, et näidata, mida meie nägime. Sellepärast aetigi meid nii väga taga.”

longposter
Hetkel Kinos Sõpruse jalkakino

Alates 14. juunist kuni 14. juulini toimuvad Sõpruse suurel ekraanil jalgpalli EM ülekanded. Tallinna vanim kinoekraan näitab jalgpalliülekandeid kõigile jalka sõpradele TASUTA. Avatud baar ja külmad joogid! Algus iga päev 21.30! Välja arvatud 22.06-24.06.

KAVA:

longposter
Hetkel Kinos Homme on ka päev

Kevad 1946, suur sõda Euroopas on just lõppenud ja liitlaste sõjaväelased tiirutavad Rooma tänavatel. Loo peategelaseks on klassikalise itaalia perekonna pereema Delia, kes on abielus vägivaldse mehe Ivanoga ja kodus sirguvad kolm last. Lastest vanim, tütar Marcella on värskelt armunud ning peab mehele mineku plaane. Delia õlul on uskumatult palju, aga ta kannatab kõik raskused vapralt ära. Väikseid rõõme ta päevades pakuvad lapsed, sõbranna Marisa ja autoremondimees Nino. Ühel päeval saabub naisele tähtis kiri, mida ta kiivalt hoiab ja mis annab lootust paremaks tulevikuks!

longposter
Hetkel Kinos Viimast korda 35 mm! Tulnukas I + II ehk Valdise lugu 28 osas

Enne Tulnukas II seanssi näitame Tulnukas I filmi 35 mm pealt. 

Oblikate vahelt üle-eestiliseks heeroseks tõusnud Valdis naaseb 1. aprillil kinodesse. Rasmus Merivoo („Kratt“) kultusfilmi „Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“ kauaoodatud järg toob suurele ekraanile eestlaste südametesse tee leidnud alevi parimad pojad.

filter filter

Kinokava

Kinokava hetkel puudub, vabandame.

Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Ellington
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Limegrow