Kooliseansid: Whitney

Sõprus kutsub gümnaasiumiõpilasi vaatama dokumentaalfilmi armastatud lauljannast Whitney Hustonist. Kooliseanss toimub vaid ühe korra, 6. novembril kell 13:00.

Dokumentaalfilm "Whitney" toob ekraanile meie seast lahkunud lauljanna Whitney Hustoni elu lapsepõlvest kuni surmani. Kasutatud on palju arhiivimaterjali, intervjuusid lähedastega ja vanu koduvideosid.

Whitney Houstoni elu oli nagu kreeka tragöödia: pealt suur ja seest julm. Samuti on julm öelda, et just selline elu ongi midagi niisugust, millel on tagantjärele vääramatu põhjus saada kunstiteoseks. 
See on hästi tehtud dokumentaalfilm, tehtud tunnetusega, poeetiliselt, tehtud nagu reekviem. Kui miski annab poeetilise impulsi, on ta juba paratamatult uus ja ainukordne. Film püüab leida mõistagi ka põhjuseid, miks Whitneyga läks nii nagu läks, aga jääb selle juures delikaatseks ega muutu obsessiivseks. See ei üleeksponeeri allakäigu ja sensatsioonilisuse tõika.
 

Film linastub inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega.

Pilet on õpilastele 3€, õpetajatele on kinokülastus tasuta.
Eelregistreerimine aadressil kadri@kinosoprus.ee

Описание для Показы для школьников

Кроме программы "С классом в кино" кинотеатр Sõprus организует показы других интересных фильмов, направленных на обучение, образование и расширение кругозора школьников.
Цена билета для учащихся 3€, педагогам вход свободный. Все сеансы проходят с предварительной регистрацией по адресу info@kinosoprus.ee
Для всех ранее показанных в рамках образовательной программы фильмов можно устроить и спецпоказ по заказу. Заявки принимаются по адресу info@kinosoprus.ee

РАНЕЕ В ЦИКЛЕ "Показы для школьников"

Kooliseansid: Sipsik

17.02.2020

Kooliseansid: Talve

05.02.2020

KOOLISEANSID: FRED JÜSSI. OLEMISE ILU

21.01.2020

Kooliseansid: Ükssarvik

28.10.2019
  •  
  • 1 из 5