JUST FILM 2018: Smartzone ja Kidzone TV eriprogramm 2

Just Film on sellest aastat alustanud koostööd telekanalitega Smartzone ja Kidzone, kes on kokku pannud eriprogrammi, mis ootab kinno meie kõige pisemaid filmifänne. Programm koosneb neljast vahvast multikast.

Programmis linastuvad järgmised filmid:

Zak Storm, 26 min
Zak jääb surfates lõksu bermuuda kolmnurka ja ootamatult saab temast laevakapten ning teda ootavad ees suured seiklused ja katsumused, mis tal tuleb ületada.

Noored loomaarstid, 28 min
Junior Vets gives six ordinary school kids the chance to become the newest junior recruits to enrol at Edinburgh University’s Vet School!The junior vets are split into pairs and sent out to help with real vet work on animals in the Vet School, farms, zoos and other animal hospitals.

Vihased linnud: sinised tibud, 3 min
Kõigile tuntud linnud on Just Filmile. Ning ei ole nad alati midagi nii vihased, kui arvata võiks. Vastupidi – nunnud sinised linnud on valmis vastu võtma pööraseid seiklusi.

Nilss Holgersson, 13 min
Vahva poiss Nilss muundub haldjaks ning sellest päevast alates muutub Nilssi elu täielikult. Teda ootavad ees kõige uskumatumad seiklused, mida on võimalik ette kujutada. Seiklused Nilsiga on alati põnevad ja sündmusterohked.