CINEMA DENTATA #6: Alasti vampiir

Pierre kohtab ühel ööl kaunist naist, keda jälitavad veidrates loomamaskides tegelased. Naine viiakse kaasa ja Pierre otsutab ta päästa. Ta avastab, et naist hoiavad vangistuses tema jõukas isa ja tolle kolleegid, kes väidavad, et neiu on vampiir, keda nad püüavad vampirismist ravida.

Jean Michel Rollin Roth Le Gentil, lühemalt Jean Rollin töötas terve karjääri vältel eelarve- ja ajakitsikuses ning suri erilise tunnustuseta 2010. aastal. Michel Gentil' nime all väntas ta isiklikuma loomingu rahastamiseks pornograafilisi filme.

Rollini filmid löövad ka B-filmide austajad kahte lehte. Prantsuse kriitikud nimetasid Rollinile omast pildikeelt halvustavalt rollinade'iks, millest on fännide seas saanud lembetermin. Rollinade, see on kaadris ümberkukkuv topis ja aevastus keset monoloogi, fooliumist dekoratsioonid ja ettekammitud kiilanev pea. See on kleebitud vuntsid, paljad kannikad ja müürist väljaulatuv käsi.

Peaosas on Jean Rollini poeg Olivier Rollin, muudes rollides kohtame teiste seas kaksikuid Catherine ja Marie-Pierre Castel'i, kes mängivad ka mitmes järgmises Rollini filmis.

 

ALLA 16-AASTASTELE KEELATUD!

Film linastub eestikeelsete subtiitritega.

Sarja kureerib Allan Appelberg.

Film linastub vaid ühel korral.
Filmikoopia toob kohale DHL.

 

Eriprogrammi Cinema Dentata kirjeldus

Страшно до мурашек!

Cinema Dentata – цикл показов фильмов ужасов, который представляет яркую международную подборку знаковых фильмов, снятых в этом жанре и ранее в Эстонии не показывавшихся.  Выбирая фильмы для показа, мы хотим прежде всего продемонстрировать многогранность жанра и предложить содержательную альтернативу «развлекательным» фильмам ужасов, которые все чаще захватывают экраны. Фильмы показываются на языке оригинала с эстонскими субтитрами. Куратор цикла – Аллан Аппельберг. Показы Cinema Dentata проходят раз в месяц.

Next movies at Cinema Dentata series

Cinema Dentata #11: Peegeldav ihu

28.07.2018
21:00

Cinema Dentata #12: Kägistaja vs Kägistaja

25.08.2018
21:00

Previously featured films at Cinema Dentata series

Cinema Dentata #10: Ämblik

16.06.2018

Cinema Dentata #9: Õuduste ekspress

26.05.2018

Cinema Dentata #8: Fänn

21.04.2018

Cinema Dentata #7: Vaimust vaevatud

31.03.2018
  •  
  • 1 из 3