TOIDUFILMIDE FESTIVAL 2020: FUNKE

Evan Funke oli Los Angeleses üks kuumimaid  nimesid noorte tippkokkade nimistus, kui ta ootamatult lahkus kõrgelt hinnatud ja metsikult populaarsest restoranist Bucato, jättes endast maha märkimisväärse võlakoorma ja hulgaliselt pettunud inimesi. 

Aastaid hiljem plaanib Funke kokandusareenile naasmist, et Ameerikas taaselustada käsitsi meisterdatud ja algupärast pastakunsti ning proovides taas restorani avada L.A. ühel kallimal ja tihedaima konkurentsiga tänaval. 

Inimlikud üleelamised, keerukad suhted ja väljakutsed, millega restoranimaailmas silmitsi seistakse, mis hind on ebaedul ja kui raske, ent vältimatu on uuesti alustada – see on sisu, mis on inspireerivaks vaatamiseks kõigile. Ning ka kirg millessegi, milleta filmi peategelane elada ei saa. Ning kui lisada siia hõrgud hetked, mil saame vaadata pastameistrite maailma, kes Bolognas jätkuvalt algupäraste meetoditega pastat valmistavad, ongi koos film, mida nägemata ei taha keegi olla.

Eriprogrammi Toidufilmide festival 2020 kirjeldus

17. - 20. septembrini vallutavad Kino Sõpruse ekraani uusimad ja kvaliteetsed toidudokumentaalid. Sel korral piilutakse nii kulinaarsete geeniuste tegemistesse kui ka toidumaailma pahupoolele. Filmivaliku aluseks on uhiuued ja siinmail seninägematud dokumentaalfilmid, mis on kandvad nii aja - kui ka asjakohasuselt, tehnilise kvaliteedi poolest, inspireerivad, mõtlema panevad ja kallutamata.

Filmid linastuvad inglise keeles või ingliskeelsete subtiitritega.
Pilet kinoseansile on 6€. 

Piletimüük algab 1. septembril kell 10:00.

Toidufilmide festivali korraldab Food Film Festival MTÜ.

Varasemalt Toidufilmide festival 2020 sarjas linastunud filmid

TOIDUFILMIDE FESTIVAL 2020: SUURIM VÄIKE TALU

18.09.2020

TOIDUFILMIDE FESTIVAL 2020: ETAPP – KULINAARIAPRAKTIKA

20.09.2020

TOIDUFILMIDE FESTIVAL 2020: TAEVALIK MAITSE

19.09.2020

TOIDUFILMIDE FESTIVAL 2020: HAUTE CUISINE: TIPPKOKANDUSE SÜNNILUGU

19.09.2020
  •  
  • 1 / 3