menuimage Must Käsi
Nõiad

Kestus 1h 31m

Riik Suurbritannia, USA

Režissöör Nicolas Roeg

Osatäitjad Anjelica Huston, Mai Zetterling, Jasen Fisher

Keel Inglise

Subtiitrid Eesti

Roald Dahli retrospektiivi avab Nicolas Roegi ekraniseering raamatust "Nõiad". See põnevust täis lugu jutustab 9-aastasest orvuks jäänud Lukeist (Jasen Fisher) ja tema norralannast vanaemast Helgast (Mai Zetterling), kes lähevad puhkusereisile. Seal kohtuvad nad nõidadega, kellel on kuri plaan kõik Inglismaa lapsed hiirteks muuta! Kui Luke ja tema saatusekaaslane Bruno (Charlie Potter) nõidade ohvriteks langevadki, teevad nad kõik, et nõidade edasisi kurjasid tegusid takistada ja ennast kõikide enneolematute ohtude eest hoida. Elu pisikese hiirena on keerukam ja ohtlikum kui esialgu paista ...Näita rohkem

Roald Dahli retrospektiivi avab Nicolas Roegi ekraniseering raamatust "Nõiad". See põnevust täis lugu jutustab 9-aastasest orvuks jäänud Lukeist (Jasen Fisher) ja tema norralannast vanaemast Helgast (Mai Zetterling), kes lähevad puhkusereisile. Seal kohtuvad nad nõidadega, kellel on kuri plaan kõik Inglismaa lapsed hiirteks muuta! Kui Luke ja tema saatusekaaslane Bruno (Charlie Potter) nõidade ohvriteks langevadki, teevad nad kõik, et nõidade edasisi kurjasid tegusid takistada ja ennast kõikide enneolematute ohtude eest hoida. Elu pisikese hiirena on keerukam ja ohtlikum kui esialgu paista võib.

"Nõiad" on Roald Dahli raamatute põhjal tehtud filmidest teenimatult kõige vähem tähelepanu pälvinud linateos. Loos on nalja ja põnevust ning naelutab pilke kuni headus on jälle võidule pääsenud. Kaasa mängivad ka Anjelica Huston, Rowan Atkinson ja Bill Patterson.

Näita vähem

Linastused

No screenings at the moment

futureimage
Europa Cinemas
Eesti Kultuurkapital
Loov Euroopa
Põhjala
Ellington
DHL
Eesti Filmi Instituut
Eesti Ekspress
Limegrow