Linastus & kohtumine tegijatega: Portugal

Linastus & kohtumine tegijatega sarjas linastub uhiuus mängufilm "Portugal", publikuga tulevad kohtuma näitleja Mirtel Pohla ja režissöör Lauri Lagle.

 

“Portugal” on sügav ja sume nagu suveöö, see on füüsiline kulg ja vaimne rännak, mille sihtmärgiks ei ole vaid geograafiline punkt maakaardil. 

Karina ja Martin on vabaabielus elavad lapsevanemad, kelle omavahelises armastuses pole põhjust kahelda. Aga kui hing ihkab midagi veel, mingit seletamatut kõdi, saavad alguse sündmused, kus miski pole enam endine. See on lugu suurest igatsusest millegi järele, mida ei ole veel tundnud või mida võib-olla isegi ei eksisteeri.

Järgides oma sisemist tungi algab otsingute teekond, mis on mänguline, muhe, läbinisti inimlik, täis eksimise ja uuesti alustamise võimalusi ning värvikaid karaktereid, kes kõik on teel ja kel kõigil on üks eesmärk – leida õnn.

“Portugal” vaatleb tänapäeva inimest, kelle tasakaalupunkt on paigast nihkunud. Kelle isiklikku ruumi on kogunenud kõike rohkem kui mahub.

Kergelt koomiliste sugemetega seikluslik draama on tunnustatud näitleja ja teatrilavastaja Lauri Lagle esimene täispikk mängufilm, mille peaosalisi kehastavad näitlejad Mirtel Pohla ja Margus Prangel.

Eriprogrammi Linastus ja kohtumine tegijatega kirjeldus

Kohtu filmiloojatega! Filme vaadata on mõnus, aga tore on kuulda ja näha ka neid, kes on filmide tegemistega seotud. Antud sari annab võimaluse kohtuda enamasti kodumaiste filmide tegijatega, kuid aegajalt tuleb sekka ka võõramaiseid tegijaid. See on põnev võimalus koos värske filmi linastusega ka autorite, näitlejate või filmimeeskonnaga mõtteid vahetada.

Järgmised filmid Linastus ja kohtumine tegijatega sarjas

Linastus & kohtumine tegijatega: VÄRSKE VERI: OMA JA VÕÕRAS

03.11.2018
17:00

Linastus & kohtumine tegijatega: Mäed, mida polnud

08.11.2018
19:00

Varasemalt Linastus ja kohtumine tegijatega sarjas linastunud filmid

Linastus & kohtumine tegijatega: Mihkel

19.10.2018

Linastus & kohtumine tegijatega: Põrgu Jaan

14.10.2018

Linastus & kohtumine tegijatega: Viimane vürst

30.09.2018

Linastus & kohtumine tegijatega: Tuulte tahutud maa

29.09.2018
  •  
  • 1 / 9