Linastus & kohtumine tegijatega: Elagu skandaalid ja kollased sandaalid

Sõpruse Linastus & kohtumine tegijatega sari toob ekraanile uhiuue dokumentaalfilmi "Elagu skandaalid ja kollased sandaalid" ning publikuga tulevad kohtuma filmi peakangelane Leonhard Lapin ja režissöör Manfred Vainokivi. Moderaator: Keiu Virro.

 

Leonhard Lapin on Eesti moodsa kunsti klassik, kuid samas ka enfant terrible, keda saadavad pidevalt skandaalid, pikantsed legendid ja kadedate nurin. Lapin astub eneskindlalt keskpärasuse konnasilmale, ise olukorda täiel rinnal nautides. Muusade poolt armastatud kunstnik ei häbene oma salasuhteid. Neid jätkub Lapinil ka nüüd, mil 70 juubel seljataga. Uus eesti film “Elagu skandaalid ja kollased sandaalid” avab uksed kaduva boheemluse maailma, kus poliitkorrektsuse asemel vohab mahlakas sõnavara.

Eriprogrammi Linastus ja kohtumine tegijatega kirjeldus

Kohtu filmiloojatega! Filme vaadata on mõnus, aga tore on kuulda ja näha ka neid, kes on filmide tegemistega seotud. Antud sari annab võimaluse kohtuda enamasti kodumaiste filmide tegijatega, kuid aegajalt tuleb sekka ka võõramaiseid tegijaid. See on põnev võimalus koos värske filmi linastusega ka autorite, näitlejate või filmimeeskonnaga mõtteid vahetada.

Järgmised filmid Linastus ja kohtumine tegijatega sarjas

Linastus & kohtumine tegijatega: VÄRSKE VERI: OMA JA VÕÕRAS

03.11.2018
17:00

Linastus & kohtumine tegijatega: Mäed, mida polnud

08.11.2018
19:00

Varasemalt Linastus ja kohtumine tegijatega sarjas linastunud filmid

Linastus & kohtumine tegijatega: Mihkel

19.10.2018

Linastus & kohtumine tegijatega: Põrgu Jaan

14.10.2018

Linastus & kohtumine tegijatega: Viimane vürst

30.09.2018

Linastus & kohtumine tegijatega: Tuulte tahutud maa

29.09.2018
  •  
  • 1 / 9