Tallinna Fotokuu filmiprogramm: “Alaku töö”

Tallinna Fotokuu 2019 filmiprogramm „Järelelud“ esitleb Ingel Vaikla ning Jesse Cummingi kureeritud valikut kunstnikufilmidest, mille hulgas on nii dokumentaale, mängufilme, eksperimentaalfilme kui ka videokunsti teoseid. Toimub kolm kahetunnist filmiõhtut, pealkirjadega “Alaku töö”, “Ida pool läänt” ja  “Teinepool”, kus linastusele järgneb modereeritud vestlus autoritega.
 
Linastuse „Alaku töö“ on kureerinud Jesse Cumming. Ajastul, mil meid valdab globaalse katastroofi hirm, pakuvad need filmid viise, kuidas mõtestada minevikukujutlusi, alternatiivseid olevikke ja ebakindlaid tulevikke.


Kush Badhwar, „Work Starts Now“, 2014, 9’
Taavi Talve, „The World to Come“, 2019 , 5’
Ben Balcom, „Garden City Beautiful“, 2019, 12’
Basim Magdy, „The Everyday Ritual of Solitude Hatching Monkeys“, 2014, 13’
Sophia Al-Maria, „Wayuu Creation Myth“, 2018, 4’
Marwa Arsanios, „Who’s Afraid of Ideology? Part 2“, 2019, 36’

Linastusele järgneb vestlus. Vestlust modereerib Jesse Cumming

Linastus on tasuta!

Eriprogrammi Tallinna Fotokuu filmiprogramm “Järelelud” kirjeldus

Tallinna Fotokuu 2019 filmiprogramm „Järelelud“ esitleb Ingel Vaikla ning Jesse Cummingi kureeritud valikut kunstnikufilmidest, mille hulgas on nii dokumentaale, mängufilme, eksperimentaalfilme kui ka videokunsti teoseid. Toimub kolm kahetunnist filmiõhtut, kus linastusele järgneb modereeritud vestlus autoritega.

Filmiprogramm annab võimaluse heita pilk uutele võimalikele maailmakordadele, fantaasiatele, mis kunagi tõeks ei saanud, ning unistustele, mis võivad veel täide minna. Kolmel sügisõhtul septembris ja oktoobris ootame publikut osa saama visuaalsest vestlusest kahe kuraatori ja 19 filmitegija vahel alternatiivsete ajalugude, paralleelreaalsuste ning võimalike tulevike teemadel.

Linastused on kõigile tasuta!

Varasemalt Tallinna Fotokuu filmiprogramm “Järelelud” sarjas linastunud filmid

Tallinna Fotokuu filmiprogramm: "Teinepool"

16.10.2019

Tallinna Fotokuu filmiprogramm: "Ida pool Läänt"

02.10.2019