Seenioride sõbraseass: Külm sõda

Wiktor on helilooja. Zula on palju noorem, särtsakas ja optimistlik tüdruk. Neiut iseloomustab näiteks see, kuidas ta jutustab oma minevikust: „Isa ajas mind kogemata emaga sassi ja ma pidin talle noa abil selgitama tema eksitust“. Wiktor tahab emigreeruda Läände, Zula on rahul oma kodumaaga. See on kahe inimese piiritu armastuse lugu, millel on siiski raamid: stalinism, sula, külm sõda, raudne eesriie. Kaks armastavat inimest ei saa olla teineteiseta ja samas ei oska olla koos. Oscariga pärjatud Pawel Pawlikowski („Ida”) toonitab, et ta pole elukutseline režissöör ja sõnab, et teeb filme ainult sellest, mis parasjagu on talle huvitav, mitte aga vajadusest olla edukas. 60aastane režissöör tahab filmi abil mõista, milline oli tema enda vanemate, isa ja ema armastus.

 

Sissejuhataja täpsustamisel.

Seanssidel pakutakse kino poolt kohvi, teed ja küpsiseid. Enne igat seanssi toimub loos, kus loositakse välja kinkepileteid kinno Sõprus.


SÕBRALIK HIND SEENIORIDELE 3€!

Description for SENIOR FRIEND SCREENINGS

Cool daily entertainment for the older generation.

The Senior Friend Screenings are intended for the elderly audience who like to go to cinema during the day, in good company with a cup of coffee and tasty snacks. Tickets to these screenings are cheaper and there is always someone to introduce the film. Before every screening, there is a lottery where gift tickets for upcoming films are drawn. The Senior Friend Screenings are held twice a month. The films always have Estonian subtitles, and in most cases also Russian subtitles.

Next movies at SENIOR FRIEND SCREENINGS series

Seenioride sõbraseanss: Skandinaavia vaikus

08.04.2019
12:00

Seenioride sõbraseanss: Peep Puksi lugu

22.04.2019
12:00

Previously featured films at SENIOR FRIEND SCREENINGS series

Seenioride sõbraseanss: Lagle rännakud

18.03.2019

Seenioride sõbraseanss: Tõde ja õigus

04.03.2019

Seenioride sõbraseanss: Ootamatu armastus

25.02.2019

ДРУЖЕСКИЕ ПОКАЗЫ ДЛЯ ПОЖИЛЫХ: ПЕРЕЛЕТНЫЕ ПТИЦЫ

18.02.2019
  •  
  • 1 of 13