Dokiõhtu #47: Mägi

Tipus on külm, kuid vaade on võrratu! "Mägi" on lummav lugu looduse kõrgeimatest kohtadest ning neist jutustab vaimukalt Willem Dafoe.
Inimesi, kes tahaksid Džomolungma tippu ronida, on nii palju, et neist moodustub maailma kõrgeima mäe jalamil lausa järjekord – eks ole see ju parim paik selfi tegemiseks! Kuid ka tipust avaneb võrratu vaade ning Džomolungma pole mitte ainus mägi, mis üle kogu maailma hulljulgeid üritajaid kohale meelitab. "Mägi" on kaunis film inimese ürgsest ihalusest kõige üleva järele, mida loodusel on pakkuda, ning jutustajateksti kannab ette vaimukas ja rõõmsameelne Willem Dafoe. Siin on rohkesti adrenaliini ja vaimustavaid vaateid, mis võtavad hingetuks ka maailma parimad mägironijad, kes turnivad eluga riskides taevani kõrguva tipu poole. Mitu kilomeetrit merepinnast kõrgemal on õhk hõre ja pisimgi eksimus võib inimesele elu maksta. Miks siis mõned inimesed tippu jõudmise nimel kõigega riskivad? See on väljakutse, mida vaid mõnikümmend aastat tagasi oleks peetud täielikuks hullumeelsuseks.

 

Film linastub vaid korra.
Filmi toob kohale DHL.

Monday
05.11.2018

19:00

Description for DOCUMENTARY NIGHT

Real life! In real cinema!
The Documentary Night film series is focused on author documentaries. The programme presents newer and prizewinning documentaries as well as unique gems from all over the world. The Documentary Night screenings are held once a month. The films are shown either in English or with English subtitles.

Next movies at DOCUMENTARY NIGHT series

Dokiõhtu #48: Koristajad

10.12.2018
18:30

Previously featured films at DOCUMENTARY NIGHT series

Dokiõhtu #46: Bergman: Üks aasta, üks elu

15.10.2018

Dokiõhtu #45: Good luck

10.09.2018

Dokiõhtu #44: Kõrgeauline W

13.08.2018

Dokiõhtu #43: Filmitöötaja

09.07.2018
  •  
  • 1 of 12