Kinokava

Reede 22/02
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
09:30
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
13:00
«RÄNDLINNUD»
Cristina Gallego / 2018
20:45
Laupäev 23/02
«BELLE JA SÉBASTIEN 3: VIIMANE PEATÜKK»
Clovis Cornillac / koguperefilm / 2017
13:15
«Skate Kitchen»
Crystal Moselle / 2018
15:15
«Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
17:30
«RÄNDLINNUD»
Cristina Gallego / 2018
20:45
Pühapäev 24/02
«Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
11:30
«Seltsimees laps»
Moonika Siimets / koguperefilm / 2018
14:45
«Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
17:00
«Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
20:15
Esmaspäev 25/02
«Seenioride sõbraseanss: Ootamatu armastus»
Juan Vera / 2018
12:00
«BELLE JA SÉBASTIEN 3: VIIMANE PEATÜKK»
Clovis Cornillac / koguperefilm / 2017
15:00
«Skate Kitchen»
Crystal Moselle / 2018
17:15
«Filmikool #15: Kodanluse diskreetne võlu»
Luis Buñuel / 1972
19:30
Teisipäev 26/02
«BELLE JA SÉBASTIEN 3: VIIMANE PEATÜKK»
Clovis Cornillac / koguperefilm / 2017
15:50
«RÄNDLINNUD»
Cristina Gallego / 2018
18:00
«Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
20:40
Kolmapäev 27/02
«RÄNDLINNUD»
Cristina Gallego / 2018
20:45
Neljapäev 28/02
«BELLE JA SÉBASTIEN 3: VIIMANE PEATÜKK»
Clovis Cornillac / koguperefilm / 2017
15:10
«Skate Kitchen»
Crystal Moselle / 2018
17:15
«Linastus & kohtumine tegijatega: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
19:30
Reede 01/03
«Linastus & kohtumine: Lagle rännakud»
Jaan Kolberg ja Meelika Lehola / Dokumentaalfilm / 2019
18:30
Pühapäev 03/03
«3 päeva Quiberonis»
Emily Atef / Draama / 2018
15:30
«Linastus & kohtumine tegijatega: Köögis: Klaus, Gloria, Farm, Põhjaka, Mekk»
Marko Raat / Dokumentaalfilm / 2019
18:00
Esmaspäev 04/03
«Kooliseansid: BELLE JA SÉBASTIEN 3: VIIMANE PEATÜKK»
Clovis Cornillac / koguperefilm / 2017
09:30
«Seenioride sõbraseanss: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
12:00
«Dokiõhtu #51: #naiste nauding»
Barbara Miller / Dokumentaalfilm / 2018
18:30
Teisipäev 05/03
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
09:30
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
13:00
«Frankofoonia kuu: Pulmapidu»
Stephan Streker / Draama / 2016
18:30
Kolmapäev 06/03
«Kooliseansid: BELLE JA SÉBASTIEN 3: VIIMANE PEATÜKK»
Clovis Cornillac / koguperefilm / 2017
10:30
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
13:00
Neljapäev 07/03
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
09:30
«Kooliseansid: Tõde ja õigus»
Tanel Toom / Draama / 2019
13:00

Sõprus Facebookis